تعویض گلس آیفون


تعویض گلس آیفون

شما می توانید جهت مشاوره و استعلام هزینه تعویض گلس آیفون با شماره 02166320236  تماس بگیرید
و یا از طریق کلیک روی   ثبت درخواست   اقدام نمایید .

تعویض گلس آیفون

لطفا جهت آشنایی بیشتر با مجموعه آوافیکس و روند تعویض گلس آیفون توسط این مجموعه در ادامه مطلب همراه ما باشید .

گاهی پیش می آید که در اثر ضربه وارد شده به گوشی فقط گلس یا تاچ آن شکسته و در واقع ال سی دی دچار آسیب دیدگی نمی شود. در این حالت مشاهده خواهید کرد که تصویر گوشی هیچ مشکلی ندارد و تاچ صفحه نمایش در همه نقاط آن به درستی کار می کند.

در برخی از گوشی ها مانند آیفون امکان تعویض گلس به تنهایی وجود دارد که البته انجام این کار بسیار حساس می باشد و می توان گفت فقط تعمیرکاران متخصص و مجرب با استفاده از دستگاه های تخصصی قادر به انجام این کار می باشند.

تکنسین های واحد تعمیرات تخصصی آیفون مجموعه آوافیکس در حوزه تعویض گلس گوشی های آیفون ضمن دیدن دوره های تخصصی از تجربه بالا برخوردار هستند و هنگام تعویض گلس به سایر قطعات گوشی از جمله ال سی دی آسیب نمی رسد .

آوافیکس جهت ارائه بهترین خدمات در حوزه تعویض گلس آیفون علاوه بر بهره مندی از تکنسین های آموزش دیده و با تجربه , مجهز به تجهیزات پیشرفته جهت تعویض گلس می باشد.

همچنین آوافیکس با اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت , معدن و تجارت و  همچنین مجوز تعمیرات از اتحادیه صنف دستگاه های مخابراتی و ارتباطی یک مرکز معتبر و قانونی می باشد و شما می توانید با آرامش خاطر تعویض گلس آیفون خود را به آوافیکس بسپارید .

نوشته شده توسط مدیر | رپورتاژ آگهی
| next page | next page